Suszone kwiaty – jak je uzyc w upiekszaniu domu

Suszone kwiaty - jak je uzyc w upiekszaniu domu

NIE suszone kwiaty dłużej i są bardziej dostępne niż ich odpowiedniki świeże, ale mogą też być wykorzystywane jedynie w dużo rzemiosła. Rękodzieło, które byłyby niemożliwe z delikatnej struktury liści i świeżych kwiatów może przyjść do życia łatwo z suszonych kwiatów.

We wszystkich porach roku, można zbierać szeroki wachlarz piękne kwiaty, teksturowane ziół, liści i skomplikowany wielu barwach liści – osuszyć, a następnie wykorzystać je w prosty, ale wciągająca rzemiosła i projektów.gdzie wykonać operat szacunkowy gdynia

Wykonywania płyt botanicznych jest jednym z wielu rzemiosła, które mogą być uwydatnione przy wykorzystaniu suszonych kwiatów.

Poniżej znajduje się kilka kroków do naśladowania w tworzeniu spersonalizowanej płytę botaniczna:

Można kupić suszone kwiaty z lokalnych i online kwiaciarni lub można postanowić, suszone kwiaty dla botanicznego płytce samodzielnie. Jeśli druga opcja jest bardziej atrakcyjne, wystarczy nacisnąć kwiaty do wyboru pomiędzy przekładkami lub bibuły, a następnie zapisać je w grubą książkę (książki telefonicznej lub słownika działać poprawnie) lub kwiat prasy do wielu tygodni.

Oprócz kwiatów, zbierać szkło stołowe jak talerze, misy, wazony i talerzy. Również być gotowy z następujących materiałów: średnio decoupage, biały klej, nożyczki i małym pędzelkiem.

Następnym krokiem jest zaprojektowanie botanicznej talerz. Jeśli chodzi o część projektowania, nie ma miejsca na bycie pokornym – niech swoją kreatywność działać jako dzikie, jak to możliwe. Suszone płyta botaniczna jest tylko tak dobry, jak jego projekt – czy jest to proste lub zajęty bałagan.

Włącz płytę szklaną do góry nogami. Korzystanie niewielką ilość białego kleju, należy dołączyć swoje suszone kwiaty w miejscu. Jedną ważną rzeczą, Nigdy nie zapominajcie, że jesteś ZAKOŃCZENIU PŁYTA będzie postrzegana przedniej stronie UP-inaczej, będziesz skończyć z projektu, który znajduje się po niewłaściwej stronie.

Uchwyt suszone kwiaty z najwyższą starannością. Suszone kwiaty są irytująco i niewygodnie nietrwały.

Gdy wszystkie materiały są już na miejscu, położyć kawałek papieru ryżowego (wytnij trochę większy niż płytka) na tylnej części płyty (lub powyżej kwiatów upside-down). Z palcem trzymać papier w miejscu, podczas gdy ostrożnie stosując pożywkę decoupage używając prostych pociągnięć pędzlem z załadowanego. Nie idź szczotkowanie dowolny obszar na więcej niż dwa lub trzy razy, w przeciwnym razie będzie koniec rozdarcia papieru.

Pozostawić do wyschnięcia średniej decoupage absolutnie. Będziesz wiedzieć, że nie wyschnie całkowicie, ponieważ płyta będzie jasne, jak gdyby papier ryżowy stopniał na płycie, a kolor jest w jaśniejszym odcieniu ze szczegółami tekstura podkreślił. Pokrój dodatkowy papier na obrzeżu płyty.

I voila! Masz swoje własne suszone kwiaty botaniczne płyty!

Dla najlepszych suszonych kwiatów i jak można skutecznie suche kwiaty, odwiedź http://www.schustersoftexas.com/. Oferują one jak do przewodników we wszystkich sprawach kwiatowymi i mają 50 lat w branży kwiatowej, aby pomóc w twoich kwiatów próśb, questów i zapytań.

MaryAnne Mathis jest projektanta wnętrz z ponad 20 lat. Jej specjalnością jest styl South West, ale uważa, że ??dodanie żywych kwiatów suszonych kwiatów do dowolnego wnętrza sprawi wielką poprawę.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz