O czym pamietac remontujac garaz

Istnieje tak wiele samochodów na drodze dzisiaj i tak wiele, że nie są na równi z normami bezpieczeństwa. Wiele samochodów są w potrzebie naprawy lub wymiany. Jednak jest jedna naprawy, które znacznie przewyższają w przypadku innych napraw. Jest naprawy zderzaka. Najczęstszym naprawy, które muszą być lub jest wykonywana jest naprawa zderzaka czy to do przedniego lub tylnego zderzaka. Jest również ważnym naprawy, które nie powinny zostać odłożone ze względów bezpieczeństwa. Sprawdź dlaczego naprawy zderzak są tak powszechne!

Istnieje wiele powodów, dla których naprawy zderzaka jest jednym z najczęstszych napraw, które są wykonywane w tej chwili. Pomyśl o tym, czy zderzak przodu lub z tyłu, co chroni silnik i ty. Tak więc, jeśli Twój udział w jakimkolwiek wypadku miałoby sens, że zderzak będzie potrzeba naprawy. Jednak kilka statystyki pomogą Ci lepiej zrozumieć ten problem.

Ilość samochodów na drogach stale rośnie o około 5% rocznie. Oznacza to, że istnieje wiele samochodów na drodze, co oznacza większą możliwość zajścia wypadków.

Czy możesz uwierzyć, że 30% kierowców czują to OK, aby „miłość kranu” zderzak kiedy parkowanie równoległe? Wiem, że nie czuje się, że jest OK, by wykorzystać zderzak mojego samochodu w ogóle, a ja na pewno nie chcę nikogo innego „miłość tapping” mój samochód w procesie albo. To jest jedna rzecz prowadzi do naprawy zderzaka.

Ponadto, 79% konsumentów twierdzą, że ich szkoda powstała w garażu. Zazwyczaj jest to uszkodzenie zderzaka od 80% uszkodzenia zderzaka występuje podczas parkowania. Może to być wynikiem misjudging miejsce parkingowe lub kopii do innego samochodu. To może być twoja wina lub cudzym albo sposób zderzak jest naruszona.

Patrząc na tej statystyki, jaka część swojego samochodu sądzisz wpływa najbardziej? Co 17 sekund zgłaszane kolizji tylnych koniec nastąpi, a co 8,5 sekundy nieudokumentowanych kolizji tylnych koniec nastąpi. Najczęstszym przypadkiem na drodze jest kolizja tył, przy prawie 29,7%, a 75% tych wypadków zdarza się na mniej niż 10 mph. Zgadłeś, zderzak!

Tak więc, jak widać naprawy zderzaka jest tak powszechne, ponieważ wielu ludzi dzisiaj są nieostrożni kierowcy. Większość napraw niezbędnych do zderzaki nie są z powodu poważnych, a nawet łagodnych wypadków samochodowych. Zdarzają się, ponieważ istnieje wiele beztroskich ludzi, którzy nie zwracają uwagi podczas parkowania, rozmawiać na ich telefony komórkowe, albo po prostu, że jego OK, by wykorzystać swój samochód z nich.

Aby zredukować ten problem, wszyscy musimy uruchomić napęd z uwagą i ostrożnością, szczególnie na parkingach i garażach. Jeśli wszyscy mają ten będzie mniej wypadków i mniej pieniędzy z kieszeni do naprawy zderzaka. Jeśli jednak znaleźć się w sytuacji, gdy trzeba zderzaka naprawy, znaleźć wykwalifikowanego specjalistę, aby ci pomóc. Ponadto, tylko zwykle zderzak wymaga naprawy, nie zastępując!

Jeśli twój samochód jest w potrzebie automatycznej regeneracji zacząć szukać wykwalifikowanego specjalistę do obsługi swoje obawy. Szukać specjalisty, auto ciała, aby dbać o swoje jazdy od naprawy zderzaka do ustalenia poważnych napraw nadwozi samochodowych.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz