Jak przygotowac dom na swieta

Jak przygotowac dom na swieta

Czy ogarnia wstydu i winy w swoim życiu?

O tej porze roku, świąt Bożego Narodzenia wydaje się wydobyć z najgorszych w ludzi i dla różnych powodów. Mimo, że otwarcie objąć Bożego Narodzenia, narodziny prawdziwego znaczenia-JEZUSA … dla wielu Bożego Narodzenia powoduje mieszane uczucia złości, goryczy, żalu i uczucia głębokiego smutku, poczucia winy i wstydu.

Może Ty też doświadczają poczucia winy i wstydu za ostatnie złe czyny, czy szkodzi, że zrobiłeś dla innych, że nie zajmował się na poziomie emocjonalnym. Może cierpi na poczucie winy i wstydu z powodu złamanego związku, który zakończył się w gorzkim rozwód, który był kiedyś bardzo szczęśliwe małżeństwo. A może wciąż trzeba było wiele bardzo udanych relacji, z dawnych przyjaciół i współpracowników, które niestety zakończyły się gorzkim, niechęci, a nawet nienawiści z powodu działań powodowanych przez ciebie lub innych.

O mnie, mam ponad 10 + lat doświadczenia w pomoc dla sektora prywatnego oraz osoby, jak wyznaczać cele i niezmiennie jednym z największych przeszkodą dla większości ludzi, w dlaczego kończą jako ponure niepowodzeń w ich życiu jest ze względu na brak wiara i wiara w Boga, a Bóg dał w ich możliwości, a po drugie, ze względu na strach przyniósł z poprzednich lub istniejących poczucia winy i wstydu.

Pokonanie wstydu i winy w swoim życiu rozpoczyna się najpierw z osobistej relacji z Bogiem

Jezus przelał Swoją krew na krzyżu Kalwarii ponad 2000 lat temu. Sam Pan Bóg zapłacił dług On nie winien, w celu zaspokojenia wierzytelności ludzkość nigdy nie może zapłacić. Bóg przez swego syna, Jezusa, poniósł karę za grzech całej ludzkości przez powieszenie na krzyżu i umiera dla całej ludzkości Chrystus wziął grzech winy i wstydu na krzyżu, gdzie został pokonany.

Tylko będąc narodzi powtórnie, wierzącego w sobie Chrystusa, można w pełni nad przyjdzie poczucie winy i wstyd i radzenia sobie z poczuciem winy w swoim własnym życiu. Bóg zna twoje serce i nie chce niczego więcej niż mieć udane-relacje z całej ludzkości.

Tylko Bóg może dać nadzieję i wiarę, że tylko Bóg sam jest w stanie zapewnić dla Ciebie, na zawsze usuwanie uczucia do czynienia ze wstydu i winy ze swojego życia. Psalm 103: 12 mówi: Jak daleko jest wschód od zachodu, tak daleko nie usunął od nas występki nasze. To jest obietnica Boga do nas, dla Ciebie, dla całej ludzkości w usuwaniu grzech winy i wstydu z poza życiu, jeśli tylko zaufanie i wierzyć w Niego.

Pokonanie wstydu i winy w Twoje życie zaczyna prosić o przebaczenie za swoje grzechy z winy i wstydu

Proś Boga o przebaczenie, to nie ma znaczenia, co się poczucie winy i wstydu, że zrobiłeś to, że ważną rzeczą jest, aby wyznać swoje złe czyny, swoje haniebne działania w kontaktach ze wstydu w swoim własnym życiu, w zadośćuczynienia, prosząc o przebaczenie jako wierzący i zwolennik w Chrystusie. Pozwolić Bogu, aby usunąć wszystkie lata winy i wstydu od ciebie.

Prawdziwe przebaczenie ze skruszonym i szczerym sercem będzie czynić cuda dla duchowego wzrostu i rozwoju swojej postaci. Bóg uczyni swoją część, ale pięści zaczyna z tobą, będąc aktywnie poszukujących Boga. Ukorzyć się przed Bogiem i prosić Go, jak się modlić i jak medytować.

Pokonanie wstydu i winy Wymaga o przebaczenie dla tych, do których pan Poszkodowanych

Zbliżając się do osoby lub osób, z którymi już pokrzywdzone, niezależnie od działań lub słów, które miały miejsce, to prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, że każdy może zrobić sobie włączone. Ale to jest dokładnie to, co trzeba zrobić, słusznie należy i musi zrobić, niezależnie od strachu ani za konsekwencje, które mogą wynikać.

Należy pamiętać, że osoba lub osoby, które nie mogą być skłonni odwzajemnić uczucia przebaczenia wam się, a może wyświetlać zewnętrzny wyświetlacz gniew, a nawet nienawiść do siebie z powodu rzeczy, które zostały powiedziane lub zrobili.

Módlcie się i prosić Boga o mądrość trzeba, a dla pewności siebie, że jesteś brakuje w przezwyciężaniu swoje winy i wstydu. Również szukać kolegów chrześcijańskich wierzących, Christian grup wsparcia, jeśli wina jest taka, że ??trzeba jeszcze bardziej emocjonalną i duchową pomoc w radzeniu sobie z poczuciem winy jesteś doświadcza. Moc modlitwy jest silny, ale trzeba wierzyć, jeśli chcesz osiągnąć …

Pokonanie wstydu i winy Wymaga Wybaczenie siebie i innych

Z mojego doświadczenia ludzie mają tendencję, żeby trzymać się starego bagażu, stary boli i uczucia, które jest tylko autodestrukcyjne w emocjonalnym rozwoju. Ty lub inni mogą zostały skrzywdzone niezmiernie przez działania, które przyniosły wstyd, cierpienie i poczucie winy z tobą. Ale trzymając się ból i poczucie winy nie dobre i rzeczywiście będzie spowodować więcej problemów, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Tak jak Pan sam Bóg przez swego Syna Jezusa Chrystusa, który dokonał ostatecznego poświęcenia umierając za grzechy całej ludzkości na krzyżu, a tym samym odpuszczając całą rasę ludzką naszego grzechu i wiecznego winy, o ile bardziej powinniśmy być w stanie wybaczyć sobie i innych, których skrzywdzili cię.

Jeśli kiedyś szczęśliwe małżeństwo zakończyło się rozwodem, czy za was lub złe czyny z poprzedniego małżonka, odpuść sobie i swojej ex małżonka. Jeśli nie są zniszczone relacje, które kiedyś były udane relacje, być w stanie wybaczyć sobie i innym odpowiedzialnym.

Grób stoczni jest pełen ludzi, którzy zginęli, z połamanymi marzeniami, złamanych sercach i rozbitych związków. Śmierć i umieranie jest prawdziwe, to punkt w swoim rozwoju osobistym i rozwoju wybaczając sobie i innym. Nigdy nie może mieć kolejną szansę …

Pokonanie wstydu i winy wymaga podejmowania odpowiedzialności za własne czyny

To prawda, co mówią; można wybrać swój grzech, ale nie dostaniesz do wyboru konsekwencje. Część procesu w kontaktach z winy i wstydu bierze odpowiedzialność za swoje słowa i / lub działań. Tylko wiesz, co zrobił i powiedział, a komu zraniłaś lub skrzywdzili. Część procesu realnego wzrostu osobistego wzrostu w swoim rozwoju postaci, bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

Nie unikaj problem przez obwiniania innych lub ignorowanie sytuacji, jeśli to ty, kto jest odpowiedzialny. To nie ma znaczenia, czy jesteś na CEO w fortunę 500 firma realizuje swoje cele zawodowe lub firmy cele zajęć, czy też dopiero zaczynasz w swojej karierze. Prawdziwy sprawdzian rzeczywistego i prawdziwego rozwoju przywództwa, a test prawdziwego charakteru, jest to, co wiesz, w swoim sercu, jest słuszne, niezależnie od konsekwencji lub rezultatów. Twoje życie czeka …

Wpis zawdzięczamy http:/www.pracowniaintegra.pl

Dodaj komentarz