Dla milosnikow plywania – basen w ogrodzie

Dla milosnikow plywania - basen w ogrodzie

Surfowanie kombinezony są rasy ku sobie. Po pierwsze, istnieją cool, oznaczenia surfer-Dude używane do opisania różnych stylów surfowania mokre skafandry.

Pierwszym z nich jest strój wiosny, który ma krótkie nogi i krótkie ramiona i służy do utrzymania górnej części ciała, ciepłe i ma grubość około 2mm materiałów. Krótki Johns są jak wiosennych strojach ale bez rękawów, a także są zazwyczaj o grubości 2mm. Kalesony mają pełnej długości nóg i są głównie o grubości 2mm. Pełne kolor jest oczywiste, najbardziej powszechnie stosowane – zwłaszcza w zimnych wód -, której grubość zależy od temperatury wody internauta zwykle stwierdza się w.

Kolejną różnicą w surfowania mokrych kombinezonów jest to, że wiele z nich ma dwie warstwy materiału, a obszar pod pachami jest cieńsza niż reszta co ułatwia ruchy ramion krytycznych wykonaniem oraz podczas surfowania. Co więcej, to jest wspólne dla surferów dodać dodatkowy strój spandex pod ich kombinezony jeśli venture w chłodniejszych wodach.

Surfing mokre stroje muszą być bardziej elastyczne w górnej części tułowia i ramion obszarach mokrych kombinezonów nurkowych niż do dokonania bilansowania i kontroli contortions z surfer łatwiejsze. Szczególnie wrażliwe są obszary kolanowych jak surfer stale przesuwając swoją wagę, aby utrzymać równowagę.

O ile obszary kolan poruszać łatwo i nie rozciągają się w czasie tego ruchu będą hamować surfer i spowodować kombinezon do zgryzienia ze zużyciem na kolanach z upływem czasu. Ze względu na ekstremalne fizyczności zaangażowanych w sport surfing, cały strój musi być wytwarzane z łatwością poruszania się i trwałość w swej istocie.

W przeciwieństwie do innych kombinezony, surfing mokre skafandry nie troszczą się o straty ciepła cieplnej tak bardzo jak kombinezonów nurkowych. A ponieważ z możliwością ruchu w garniturze, specyficzna produkcja płci jest obowiązkowe.

Wpis zawdzięczamy dobryalkomat.pl

Dodaj komentarz