Jak wybrac szyby

Jak wybrac szyby

Prosta odpowiedź – „Nikt nie wie.” To nie jest chyba to, co chcesz usłyszeć. Szkło jest jedną z tych rzeczy, które jest trudne do odczytania. Ale tutaj jest kilka informacji, które mogą pomóc określić, jakie są szanse może być i co z tym zrobić.

Gdy A Rock Chips przedniej szybie … tworzy małą dziurę, zazwyczaj z małych „nogi”, które promieniują od środka przerwy tworząc „gwiazda” przerwę. Czasami nogi mogą być częściowo otoczona kształcie półksiężyca „dziesiątkę”, tworząc „Łączony” typu przerwę. Od przedniej szyby swojego pojazdu składa się z dwóch kawałków szkła z kawałkiem plastikowej folii PVB umieszczoną pomiędzy nimi, kamień rzadko niszczy całkowicie szybę. To sprawia, że ??naprawy możliwe.

Tiny Legs może być jak bomby zegarowe. Niektórzy ludzie mogą mieć chipy, które go od lat, nigdy nie rozprzestrzenia, a inne mogą mieć rozprzestrzenianie wiórów w ciągu kilku sekund po jej uformowaniu. W związku z tym, może to być ryzykowne, aby nie naprawiać procesor i po prostu zobaczyć, co się dzieje. Jednak szanse są całkiem dobre, że będzie to rzeczywiście rozłożone w czasie. Między wibracji drogi, wody, brudu i zmiany temperatury, które zdarzają się w gorącym latem i zimą zamrażania, małe nogi w chipie skalnego może łatwo zacząć rozłożone na przedniej szybie; zmuszając do wydawać setki dolarów, aby go zastąpić.

Nawet jeśli ubezpieczenie zapłaci wymienić przednią szybę, po co naprawiać procesor nawet jeśli kosztuje trochę pieniędzy? Brzmi jak dziwnym pytaniem. Ale w naszym doświadczeniu istnieją pewne powody świata rzeczywistego do rozważenia. Z jednej strony, coraz szyby zastąpiono może trwać wiele godzin, w zależności od firmy instalacyjnej używany. Ale co ważniejsze, niewłaściwe metody instalacji może rzeczywiście spowodować inne uszkodzenia. Farba może być porysowany. Również woda może przeciekać przeszłości uretanu używane do klejenia swoją przednią szybę na miejscu. Wszystko to może faktycznie doprowadzić do poważnych rdzy tworzącej się za uszczelnieniem swojej przedniej szyby szkło. (W rzeczywistości, widzieliśmy metalowe ramy którym szkło spoczywa na poważnie zardzewiałe ze względu na tego typu uszkodzenia, do tego stopnia, że ??wymaga spawania, gruntowania i malowania drogie.!) Zwykle jest to dobry pomysł, aby uniknąć konieczności wymiany szyby szkło, jeśli możliwe, ponieważ może to zmniejszyć uszkodzenie zabezpieczeń, który występuje powszechnie instalacji nowego szkła.

Zalety Naprawa szyba skalne Chips

Redukcja odblasków od nieutrwalonych żetonów.

Należy unikać rozprzestrzeniania się pęknięć.

Uniknąć konieczności wymiany całej szyby

Unikać straty uboczne, które mogą pochodzić z wymianą

Nie trać pojazd do godzin, to w sklepie.

Przechodzą kontrole bezpieczeństwa państwa.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz