Co powinno znalezc sie w kuchni

Co powinno znalezc sie w kuchni

Czy starasz się uzyskać ten dodatkowy „pompa” w siłowni z tlenku azotu? Nie jesteś sam. Tlenek azotu (NO) suplementy zostały znika z półek sklepów żywieniowych w całym kraju i nie bez powodu. Dają wyniki! Ale chcesz znaleźć bardziej naturalnych sposobów, aby zwiększyć poziom „nie” lub nawet tylko znaleźć sposoby, aby naturalnie „uzupełnienie” dodatek tlenku azotowego jesteś już zabierasz? „Top 5 listy” Utworzyłem poniżej przedstawia naturalnych produktów spożywczych, które zawierają elementy tlenku pobudzanie azotowego.

1. Watermelon

Prawdopodobnie moja ulubiona potrawa z 5 tutaj wymienione. Arbuz jest słodkie, soczyste, i pomaga budować mięśnie?!? Absolutnie, arbuz zawiera aminokwas L-cytruliny, który ostatecznym zwiększa poziom NO. Uwielbiam jeść plastry arbuza na obiad kilka godzin przed moim wieczornym treningu. Spróbuj trzymać kilka sztuk w sokowirówkę dla dostawy przez cały dzień soku arbuza. Jest to sposób ruszt do uwodnienia i uzupełnienie produkcji tlenku azotu w organizmie.

2 jajka

Czy przestał jeść żółtka wszyscy razem, bo widać w telewizji każdy to robi? No nie podążają za stadem na jednym. Tak, żółtko jest bogate w cholesterol, ale żółtko rzeczywiście zawiera więcej składników odżywczych pobudzanie tlenek azotu wówczas białka jaja. Należy pozostawić na 1-2 kawałków żółtka. Na przykład, jeśli robisz omlet 6 jaj, należy rzucić w ciągu 1-2 całych jaj (z żółtkiem) i sprawiają, że reszta białka. To daje niezbędną tłuszczu trzeba i da ci dodanej azotowe składniki odżywcze tlenku pobudzenia.

3. Pistacje

Sklep spożywczy zawsze mają stosy pistacji niosek się w pobliżu sekcji produktów. Jako małe dziecko zawsze będę porwać małą garść i jeść je (niewinnie bez płacenia, Przysięgam, że nie wiedziałem, co robię!), Podczas gdy moja mama poszła na zakupy. Ciii .. nie mów nikomu. Ale kto wiedział, że te smaczne małe kulki może rzeczywiście pomóc w budynku mięśni schematu żywienia? Pistacje zawiera aminokwas L-arginina, która utrzymuje swoje tętnice elastyczne i ostatecznie zwiększa przepływ krwi do mięśni, które napraw pomocnicy poprawa. Jedz je między posiłkami nie tylko pod kątem ich wpływu NO przypominającej, ale również dlatego, że są pełne błonnika, który pomaga w zachowaniu pełnej.

4. Soczewica

W przypadku jakichkolwiek wegan tam próbuje się oszukany, masz szczęście! Soczewica są pakowane z mnóstwem zdrowych dobrych rzeczy. Są bogate w białko i błonnik. Mają wytwarzania energii węglowodanów i są one o niskiej zawartości tłuszczu i cukru. Na szczycie tego wszystkiego, że są one znane także pomóc zwiększyć produkcję NO w organizmie. Myślę, że można nazwać te rzeczy „magiczne ziarna”.

5. Tuńczyk

Co dobre rzeczy nie zostało już powiedziane o jedzeniu tuńczyka? To bardzo wysoką zawartość białka. Jest to o niskiej zawartości tłuszczu. Tłuszcz zawiera ono jest „dobry rodzaj”. I można go kupić z rynku na relatywnie tanie. Czekać…

Jest więcej!

Tuńczyk może także pomóc ciału zwiększa produkcję tlenku azotu jej. Tuńczyk jest świetny jako dodatek do wszystkich swoich „dużych posiłków” (czyli śniadanie, obiad lub kolacja), ale także służy jako wielki przekąski pomiędzy nimi.

Więc następnym razem jesteś w supermarkecie, aby iść do tych tlenków azotu żywności pobudzenia. Nie pomylić z nich (chyba, że ??jesteś uczulony oczywiście. W takim przypadku uciekać od nich!). Istnieje mnóstwo różnych receptur online do przygotowania tych potraw. Wykorzystać je w głównych posiłków oraz przekąsek dla dodatkowej korzyści dla treningu i ostatecznie swoje ciała.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz