Piloty do zarzadzania domem

Piloty do zarzadzania domem

Wstrząsy Rancho (the RS9000 za szczególne) były innowacyjne elementy inżynierii ponieważ były pierwszy szok mieć ręczną regulacją zaworu. Otrzymano w ten sposób sterownik 100% kontroli ustawień amortyzatorów, jednak zawór fizycznie umieszczony na korpusie uderzeniowej. Oznaczało to, że pojazd będzie musiał być zatrzymany, więc kierowca wyjść i czołgać pod pojazdem, aby ręcznie ustawić każdy szok. Oczywiście, cały proces może odbywać się w ramach 90 sekund, ale musiałby to być powtarzane za każdym razem kierowca chciał dostroić wstrząsy. To kłopotliwe zadanie miał wielu kierowców pozostawiając ich na wstrząsy jednego ustawienia dla wszystkich warunkach jazdy, które w istocie sprzeczne z celem posiadania regulowane wstrząsy. Rozwiązaniem tego problemu było pilota w kabinie, który umożliwił dostosowanie wstrząsów, gdy pojazd porusza się.

Choć system ten pilot nie wykonywać swoje zadania, to nieporęczne i musiał być zamontowany gdzieś wewnątrz pojazdu. Przewody powietrza musiały być kierowane z kabiny do zewnętrznej strony pojazdu, a do każdego indywidualnego prądem. Ta sieć przewodów powietrznych często upadek całego systemu, ponieważ linie lotnicze mogą stać się kruche i crack z elementów lub wibrować luźne z wyboistym terenie powodując utratę ciśnienia powietrza, a tym samym utratę tuningu zaworu.

Wraz z wydaniem najnowszej linii Rancho za zawieszenia tłumienia nazywa myRIDE, wstrząsy i uderzenia Quicklift RS9000XL mogą być sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota RS999705 myRIDE. W przeciwieństwie do swojego poprzednika (the RS99701), system zdalnego sterowania myRIDE jest całkowicie bezprzewodowe. Zamiast montażu płyty czołowej i ciśnienia powietrza czujniki do deski rozdzielczej pojazdu, pilot myRIDE jest ręczne urządzenie porównywalne wielkością do telefonu komórkowego współczesnej. Może być przechowywane w schowku lub przypiąć do osłony przeciwsłonecznej. I zamiast mierniki analogowe, aby wyświetlić bieżące ustawienia wstrząsu, zdalny myRIDE posiada cyfrowy ekran dokładnych odczytów. Ponadto, pilot RS999705 myRIDE zapewnia automatyczną diagnostykę systemu, więc jeśli wykryje, że ciśnienie powietrza na którąkolwiek wstrząsów uległa zmianie, to natychmiast przynosi

takimi busami wozimy paczki do Hiszpanii

je z powrotem do miejsca, gdzie kierowca ostatnia ustawić je.

Nie jest konieczne stosowanie zdalnego RS999705 z nową linią Rancho myRIDE RS9000XL i wstrząsów Quicklift. Są kompatybilne ze starszymi RS99701 w kabinie pilota, bo nie oszukujmy się, nie każdy potrzebuje technologii bezprzewodowej, jeśli chodzi o jazdę terenową. Jeśli masz ograniczony budżet lub jesteś budowania platformy off-road, która nie potrzebuje innowacji state-of-the-art i czystej instalacji bezprzewodowego pilota RS999705 myRIDE, można jeszcze zdecydować się na RS99701 w -cab pilota i używać go bezproblemowo ze swoimi RS9000XL lub Quicklift wstrząsy. Jeśli jesteś typem, który lubi gadżety i nowością w samochodzie lub po prostu chcesz, aby uniknąć bałaganu, wtedy pilot zdalnego RS999705 myRIDE jest zdecydowanie dla Ciebie.

MY4BY.com jest wiodącym dostawcą produktów wiszących Rancho. Ich strona internetowa zawiera pełną gamę wstrząsy Rancho w tym RS9000XL, RSX Reflex i RS5000, a także bezprzewodowego pilota RS999705 myRIDE.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz