Jaka posciel do sypialni wybrac

Jaka posciel do sypialni wybrac

Różowy kolor jest niesamowite, i różowa pościel jest bardzo modne i słodkie. Gorący różowy jest bardzo popularny od 1950 roku i nadal jest dzisiaj.

Jeśli chodzi o pościel, istnieje wiele opcji dostępnych i stylów, a prawie każdy kolor może iść z hot pink, jeśli jest to zrobione dobrze. Na przykład, ponieważ kolor ten jest tak jasny, że działa dobrze ze spokojniejszych lub mniej jasnych kolorach. Wyobraź sobie pokój, który jest w większości białe, albo neutralny kolor jak beżowy , z jasnym różowym zestaw pocieszyciel i Shams. Bardzo blade kolory, takie jak pastelowego różu lub inne pastele może pracować też. Jasne odcienie, takie jak hot pink może dominować w pokoju, albo dodać trochę dramatyzmu. Teal i lekki morski świetnie wyglądają z gorącego różu i czerni, bieli i szarości wyglądać bajecznie. A co Limonowozielony? Istnieje tak wiele kolorów, które będą działać z tym, że there’a dużo miejsca dla kreatywności.

Hot pink jest popularny pokoju dla dziewcząt, i istnieje wiele zestawów pościeli zaprojektowane z tym kolorem. Wspólne tematy te dni są Geometrics, nadruki zwierzęce, kwieciste i motywy, takie jak serca lub objawy pokojowych. Dziewczyny tradycyjnie kocham różowy. Na dzisiejszym rynku, jest ona dostępna w wielu odmianach w zestawy pościeli, z mnóstwem kolorów i tematów. Małe dziewczynki wciąż kocham księżniczek i wróżek, ale większe dziewczęta wydają się lubić kolory pop, takich jak neon purpurowy, jasny żółty i zielony, i oczywiście, hot pink. kropki, paski zebry, znaki pokojowe, kwiaty, serca, spoty leopard … Nawet sowy i małpy można znaleźć w tym kolorze na zestawy pocieszyciel dziewcząt.

Dobrym sposobem, aby rozpocząć dekorowanie sypialni z tego koloru jest zacząć pościel i go stamtąd. Wybierz zestaw łóżek lubisz, i istnieje wiele dostępnych wyposażone gorący różowy, a następnie zobaczyć, co chcesz z nim. Jakie inne kolory są na pościel? Czy chcesz wybrać jeden lub kilka dla kolorów ścian? Można zrobić większość ścian w odcieniu jaśniejszym kolorze kontrastowym (znaleziono na kołdrę) i mają jedną ciemniejszą ścianę lub pomalować ściany białe, neutralne lub dowolny odcień z zestawu łóżku.

Można patrzeć online dla koloru inspiracji, a nawet przejść do Home Depot, Lowe lub lokalnym sklepie z farbami i dostać (bezpłatny) odpryski farby, które mają różne kombinacje kolorów na nich. Jeśli ma róże jak twój zestaw pościeli, a chcesz inne kolory oni je, masz swoje kolory.

Więc śmiało, cieszyć się, że dekoracja sypialni. Szaleją lub słodkie lub wyrafinowane; wszystkie są możliwe z hot pink.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz