Jak dbac o lampy

Jak dbac o lampy

Jeśli tak jak ja o czyste i ostre spojrzenie samochodu jest bardzo ważne. Wziąć swój samochód, aby się umyć i szczegółowa, może nawet wydawać pieniądze, aby mieć samochód przemalowany, tak aby ta podłodze salonu wygląd. Wszystko to mycie i polerowanie może dokonać farby wyglądają świetnie, ale może siać spustoszenie na ogonie soczewek światła. Dziś będziemy zarys tego, co trzeba, aby szlifować swoje tylne światła, aby dać im lepszy niż nowy blask.

Dostaw niezbędnych do tego projektu są stosunkowo tanie, z których część może masz już w domu. Reszta z nich można łatwo uzyskać w lokalnym sklepie ze sprzętem lub auto dostaw ciała domu. Będziesz potrzebował 400 gradacji papieru na mokro, koło szorstkowaniem bufor do zamontowania go, czysty ręcznik frotte i jakąś plastikową związku polerowanie. Kilka firm na rynku produktów do tego, wolę jeden wykonany przez Eastwood Spółki.

Usunięcie najpierw tylne światła z pojazdu. Niektórzy ludzie będą próbować opuścić tylne światła w trakcie tego etapu, jednak nie jest zalecane, gdyż można poślizgu i przypadkowo piasek dół swoje samochody malować. Po wyjęciu można rozpocząć szlifowanie dół soczewki z 400 ziarnistość papieru mokrego piasku. Nie jest to konieczne do szlifowania całej soczewki, byle skaz na nich. Można również zdecydować się na piasku w dół napis DOT oraz inne numery części w tym czasie, aby dać bardziej przejrzysty wygląd. Pamiętaj, aby zachować papierem ściernym na mokro.

Po zakończeniu szlifowania dół soczewki, umyć ją wodą z mydłem. Polecam przy użyciu mydła danie dla tej części jako de-smarowanie agenta w mydle będzie usunąć resztki wosku, które mogą znajdować się na soczewce. Osusz pełni obiektywu.

Gdy obiektyw jest suchy, jego czas, aby rozpocząć proces polerowania. Zakręć kołem zderzakowe i zacząć odebrać polerowanie związku uzyskanego z domu dostaw naprawy auto ciała do niego. Nie bierz zbyt dużo związków na kole, wystarczy zacząć zmieniać kolor koła. Rozpoczęcie stosowania go do obiektywu, ale należy uważać, aby nie siedzieć w jednym miejscu za długo, jak będzie to spowodować nad ogrzewaniem problem, który może prowadzić do wypaczony i rozpuszczoną obiektywu. Przesuń szybko iz powrotem na obiektyw i będzie można uniknąć tego problemu razem. Zetrzyj nadmiar związku off z ręcznikiem. Jeśli zacznie się czarne plamy na powierzchni jej znak, którego używasz do większego związku.

W tym momencie nadal polerowanie aż zobaczysz pożądanych rezultatów. To przyzwyczajenie już długo, aż twoje stare obiektywy mają nową szklankę jak sam! Usiąść, odpocząć i cieszyć się wyniki.

Chip Roth jest właścicielem DIY naprawy nadwozia i posiada ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Proszę sprawdź nas wiecej DIY przewodników i informacji auto ciała.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz