Jak odcienie wnetrz wplywaja na czlowieka?

Jak odcienie wnetrz wplywaja na czlowieka?

Jeśli szukasz, aby wyjść z wnętrza strefy komfortu projekt, istnieje tylko jeden sposób, aby to zrobić bezboleśnie i łatwo: try niektóre z gorących nowych odcieni farb, które są dostępne w lokalnym sklepie z farbami.

Jeśli właśnie przeniósł się do nowego domu, warto dodać kilka dynamicznych plamy koloru do tych szarych, neutralnych ścian – coś, co odzwierciedla indywidualne osobowości. Jeśli już mieszkał w domu przez jakiś czas, można ożywić swoje ściany dodając akcenty odważnych kolorach.

Przekonasz się, że farba firmy sprawiły, że o wiele łatwiej jest dodać dramatyzmu do ścian wewnętrznych. Stworzyli lepszą farbę bardziej zapachu i mniej problemów odprysków, a oni chętnie udziela porad, w jaki sposób urozmaicić swoje wewnętrzne ściany.

Kolor farby wybór

Jeśli znajdziesz się nieco onieśmielony starym kole kolorów, które tradycyjnie powiedział projektantom jakie kolory iść z tym, co inne kolory, a może chcesz zrobić lepiej po prostu myśleć w kategoriach rodzin kolorystycznych. Można też zacząć zwracać uwagę na poszczególnych kombinacji kolorów, które przyciągają wzrok jak podróżować o swojej codziennej rutyny. Wtedy, gdy widzisz coś, co lubisz, porozmawiaj ze swoim lokalnym sklepie z farbami o odtworzenie to spojrzenie w swoim własnym domu.

Według malować i DA © cor ekspertów, niebiesko-biały spa inspirowane kolor trend, który zdominował wiele ostatnich systemów dekoracji zanikła, a wielu ludzi przechodzą obecnie do innych pastele, szczególnie w sypialni i łazienki, gdzie miękkie róże, blada żółcie i zamglone lawenda zostały coraz większą popularność.

Co do konkretnych kolorów, żółto-zielony kolor z holenderskiego Chłopiec nazywa Peaceful Pines stał się popularny, w zależności od jego producenta. Glidden widział ich Złoty kiwi na podwyższeniu, co przypraw do neutralnych i ciemnych odcieni. Pratt i Lambert ma kolor, który jest gdzieś pomiędzy aqua i teal niebieskie, które nazywają Boucle który jest wykazujące oznaki popularności, jak również. Nowy kolor, który jest gorący dla Pittsburgh Farby nazywa Cathedral Szkło, który jest opisany jako kolor bardzo organiczny, swego rodzaju mieszanie trawy i nieba. Behr również odnotowano wzrost w zakresie korzystania z ciepłym, naturalnym wyglądzie koloru zielonego nazywają Matkę Ziemię. bold kolor czerwony Duron zadzwonił Ablaze jest hot-sprzedawca w chwili obecnej, jak Sherwin-Williams intensywne niebieskawo zielony zwany Fachowe Jade. Wreszcie, Benjamin Moore widział ich kolor fioletowy opartego królowej Wieniec coraz bardziej popularne.

Niezależnie od tego, jakie nowe kolory wybrać, o tej porze roku to doskonała okazja do pracy nad wewnętrznym systemem malowania w domu. Będziesz zaskoczony tym, co prosta sprawa jak zmiana koloru ścianach mogą zrobić, aby rozjaśnić swój nastrój i dodać trochę więcej radości w swoim życiu.

Wnętrze ekspertem projektowanie psychologii i autor, Jeanette Fisher uczy inwestowania w nieruchomości, domu postoju oraz wewnętrzne metody projektowania, aby więcej pieniędzy kupna, sprzedaży lub wynajmu domów. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do co Joy To The Home Realty Proszę przyłączyć się do rozmowy i dzielić się swoimi opiniami na Twitterze: postępuj @JeanetteJoy. Aby uzyskać więcej informacji na temat Jeanette

Wpis zawdzięczamy sala weselna gdynia

Dodaj komentarz