Jak dobrac filtry powietrza

Jak dobrac filtry powietrza

Sekret jakiegokolwiek skutecznego systemu indukcyjnego są wysokie tempo płynięcia i niezawodne filtry powietrza z wydajnością. Tego typu jest w różnych kształtach, rozmiarach, stylach i cenach, aby zaspokoić potrzeby różnych typów silników i układów dolotowych. Ogólnie rzecz biorąc, filtr powietrza o wysokiej wydajności będą miały większą skuteczność filtracji bez zmniejszenia lub ograniczenia wlotu wskaźnik w porównaniu do tańszych wymiany OEM.

Istnieje wiele zastrzeżeń, na forach internetowych, że wymiana filtra powietrza OEM poprawia siłę konia i przebieg z kolei oszczędza gaz. Technicznie powinna od skutecznego filtra pozwoli oddech silnika łatwo. Poniżej przedstawiamy kilka typów i kombinacje filtrów powietrza wydajności, które można znaleźć dla Twojego samochodu.

A „drop-in Original Equipment Manufacturer Style” filtr powietrza wydajność jest najprostszym i najtańszym zamiennikiem pierwotnie zainstalowane w układzie dolotowym powietrza, oryginalnego filtra dostarczonej przez producenta silnika.

W oryginalnym stylu Sprzęt producent jest filtr powietrza w stylu OEM wykonane z różnych elementów wlotu powietrza z wyższymi sypkiej substancji, które zazwyczaj jest gwarantowane, aby zwiększyć wydajność, jeśli prowadzi prawidłowo. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odpowiedni rozmiar dla okna dolotowego, usunąć stary filtr i upuść nowy filtr wydajności na swoim miejscu i twój gotowy do pracy, dlatego też nazywana jest spadek filtrem OEM. drzwi gdynia Istnieją różne producentów tego stylu. Ten rodzaj filtra osiągach ma innej aplikacji, takich jak ropa naftowa, pianki lub stylu suchej przepływu. Tego typu filtry są zmywalne za pomocą specjalnego środka do czyszczenia filtra w celu zapewnienia skuteczności i wydajności. To sprawia, że ??bardzo popularne i szeroko stosowane, ponieważ jest łatwy w obsłudze, łatwy do zainstalowania i ekonomiczne, ponieważ nie trzeba kupować zastępstwo w kółko.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz