Dlaczego warto zakupic antyczny zegar

Dlaczego warto zakupic antyczny zegar

Pierwsze zegary ścienne zostały wykonane w Anglii pod koniec 1700 roku i, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do powieszenia na ścianie. zegary ścienne z Francji wkrótce potem w 19 wieku.

Domy publiczne i obiekty były prawdopodobnie pierwszy wprowadził ten styl zegarów, które biorące okrągłe twarze. Ponieważ domy stały się bardziej zamożnych, i jest w stanie sobie pozwolić na te mechaniczne zegary ścienne, zegary zostały zaadaptowane do domu, ale nie były tak dokładne, jak zegary Tavern.

Myśląc coś tak powszechne dzisiaj jako zegar miałby wpływ społeczny, zwłaszcza na stan własnego w społeczeństwie, które miało miejsce w 18 wieku. Istota ta ze względu na ich koszt, który był poza zasięgiem dla większości ludzi.

Angielski antyczne części wallclock wahadłowe były wiosną napędzane wczesne te posiadające spływu pobocza. Zostały one później zastąpione przez bardziej precyzyjne wychwytów kotwicznych.

Jednak wychwytów kotwiące wymagały dłuższego wahadła następnie krawędzi i, w rezultacie, wymagane jest większe, dłuższe obudowy. Tarcze zegarów są chronione przez szkło i są zwykle malowane drewno lub mosiądzu. W rzadkich przypadkach znajdziesz tarcze wykonane z żelaza.

Dlaczego warto zakupic antyczny zegar

zegary ścienne wykonane w Anglii i Stanach Zjednoczonych tendencję do być wykonane z drewna, często importowane z Indii Zachodnich, podczas gdy francuskie zegary ścienne w stylu rokoko wyróżniona więcej metalu w ich budowie.

Twórcy Zegar w Stanach Zjednoczonych byli pierwszymi, którzy używają do produkcji masowej, a ich wczesne zegary były zegar Banjo.

Te biorące spływu kotwicy z długim wahadłem, a mechanizm napędowy zrobiono z ciężarkami Wind-up. Długie wahadło i okrągła tarcza twarzy przypominają banjo, stąd nazwa. Zwykle miał tarcze pomalowane na biało i zostały wykonane z metalu.

zegary Antique Banjo może posiadać wielką wartość, podobnie jak każda antyczny zegar, ale istnieje wiele reprodukcje zegar Banjo … więc należy być ostrożnym w podejmowaniu jakichkolwiek zakupów.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz